סידורי פרחים – להפתיע בגדול את מי שאתם אוהבים

מאז ומעולם נחשבו פרחים לסמל לאהבה, להערכה, לחיבה ופרגון. אם אתם מרגישים את הרגשות האלו או התחושות האלו כלפי מישהו שאתם אוהבים או מעריכים – זה בדיוק הזמן לפנות למומחים שלנו ולעצב עבורו זר פרחים מושקע במיוחד.
סידורי פרחים נועדו עבור אלו שלא רוצים לשלוח רק זר פרחים רגיל כמו שכולם שולחים, סידורי פרחים נועדו עבור אלו שרוצים להשקיע קצת מעבר, לעצב בעצמם את הצבעים והגדלים של הפרחים ולשלוח לאהובים שלהם בדיוק את מה שהם אוהבים.

לבחור את הזר המועדף עליכם מתוך מגוון של אפשרויות

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מתנות וזרי פרחי. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לבחור את מה שיעשה הכי הרבה טוב על הלב. באפשרותכם לבחור זרי פרחים מתוך מגוון גדול מאוד של אופציות, אינכם חייבים להתפשר על צבע אחד או צורה מסוימת, אתם יכולים לעשות סידורי פרחים לפי ראות עיניכם, קרי:
• פרחים בשילוב פירות טעימים
• פרחים בכל צבעי הקשת
• פרחים עבור חתן וכלה
• פרחים בסידור אלגנטי
• פרחים בצורת לב
• ומבחר אפשרויות נוספות…
אגב, אם אינכם בטוחים כיצד לבחור את סידור הפרחים המועדף עליכם, תוכלו להתייעץ אתנו ולקבל מאתנו את ההכוונה הנכונה שתוביל אתכם לבחירה המושלמת.

לא רק פרחים – מבחר מתנות מרגשות ומשמחות

אם אתם חובבי פרחים ואם החלטתם שאתם רוצים לשלוח פרחים לאהובים והאהובות שלכם, אז אתם סגורים על עצמכם וכל מה שנשאר לכם זה לבחור את סוג הזר שאתם מעדיפים. אם אתם דווקא מחפשים לגוון את משלוח זר הפרחים – גם עבורכם יש לנו מגוון רחב של פתרונות, כולל בקבוקי יין, שוקולדים, דובים, עציצים, סלסילות פירות, בלונים מעוצבים ועוד. סידורי פרחים הוא פתרון מצוין לשלוח לכל מי שמתגורר באזור צפת או ראש פינה אבל אם אתם דווקא מעדיפים דברים אחרים, אתם בהחלט יכולים לעשות זאת.

משלוחים מכל העולם

בזמן שיש כאלו שהצטערו שהחברים הקרובים שלהם, או חלק מבני משפחה שלהם אינם נמצאים בחדר הלידה שנייה אחרי הלידה, או נמצאים בביתם שמעבר לים וחוגגים יום הולדת לבדם, או פשוט שמחים על הקידום המשמעותי שקיבלת אבל לא יכולים להגיע אליך כדי לחגוג – יש אחרים שיבינו שאפשר לשלוח זר פרחים, בלונים או בקבוק יין גם מתל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע ואפילו מערים אחרות ברחבי העולם. אם יש לכם קרובים באזור צפת או ראש פינה ולא משנה אם מדובר על משלוח לישוב, קיבוץ, כפר, מושב או עיר גדולה – אתם יכולים לשלוח להם את מה שיעשה להם טוב על הלב גם מהקצה השני של העולם.

סידורי פרחים לכל אירוע

בשגרת החיים שלנו יש לנו לא מעט רגעים שמחים ומאושרים ובין היתר ברשימה הזו תוכלו למצוא ימי הולדת, בר מצוות, חתונות, ימי נישואין, בריתות, לידות, קבלה לעבודות חדשות ועוד. את כל האירועים והרגעים המשמחים האלו אנחנו נהנים לחגוג עם קרובים המשפחה והחברים הקרובים שלנו. אם עכשיו אחד מבני המשפחה או החברים שלכם חוגג את אחד הרגעים האלו זה הזמן שלכם להיות לצידם גם אם אתם רחוקים פיזית.
באפשרותכם לשלוח לחברים או בני המשפחה שאתם כל כך אוהבים כבר עכשיו הרבה מאוד אהבה בצורת בלונים, סידורי פרחים, שוקולדים, דובים ענקיים או כל מה שאתם חושבים שיכול לסמל את האהבה שלכם בצורה הטובה ביותר.
הזמינו אונליין באתר או התקשרו עכשיו לטלפון 04-6923523 ושלחו סידורי פרחים, שוקולד, בלונים, דובים וכל מה שאתם חושבים שיכול לעלות חיוך רחב על פניהם של הנמענים.

WhatsApp WhatsApp us