סל קניות

אין פריטים בסל
טלפון: 1-800-33-00-44
טלפון נוסף: 04-6999705
בימים א',ב',ד',ה' בין השעות 8:00-20:00
בימים ג',ו' בין השעות 8:00-16:00
רחוב ירושלים 79 (מדרחוב) צפת


חנוכת בית, חנוכת משרד, מתנה לחג, מתנה ליום הולדת, מתנה לחמה או מתנה לסבא ולסבתא, הם רק חלק מהאירועים בחיינו המחייבים אותנו לכבד, להוקיר, לגרום לאושר, חיוך ושמחה של יקירנו ומכרינו.

לכל אחד מן האירועים הללו, יש לנו מענה. חנות הפרחים תלתן, מגוונת מתנות לכל אירוע ומאפשרת לכם לבחור את המתנה המתאימה ביותר למטרת המשלוח. חנות הפרחים מציעה לכם מגוון מתנות לבית כגון: כדים, שעוני קיר, תמונות מפרזול, פמוטים, שולחנות טלפון, מוביילים, נרות, פרחים יבשים, סידורי משי, סידורי סבון, מנורות לחדר השינה, כלי מטבח, צלחות הגשה, קערות דקורטיביות, חפצי נוי, פסלים ועוד.

פרט לכך, במידה ויש לכם קושי לבחור את המתנה המתאימה ביותר על פי הסגנון הייחודי של האדם שאליו אתם מייעדים את המתנה, אנו מציעים לכם לבחור במתנה שתמיד פוגעת- עציץ חי, פורח ונפלא. בחנות הפרחים תלתן, מגוון רחב של עציצים: עציצים ירוקים כמו דקל, שפלרה, דרצנה, לאקי במבוק, עצי אהבה, עצי האושר ועוד. בנוסף, מציעה החנות מגוון של עציצים פורחים כגון: ספטיפליום, סחלב אורכידאה, אנטוריום, גוזמניה בשלל צבעים, אכימאה, ניצניות  ומגוון עציצים נוספים בהתאם לעונת השנה.

ניתן כמובן לשדרג את המתנה ולהפוך אותה למרהיבה ומרשימה. יש באפשרותכם לצרף לכל עציץ למשל, כלי מחרס או מזכוכית בגוון שתבחרו כך, שצוות תלתן יוכל להעביר את העציץ שלכם לשתילה ולהפוך את המתנה למרשימה ומיוצגת בראווה.  לכל מתנה  ניתן להוסיף גם ברכה. חנות הפרחים תלתן מציעה ברכות לכל אירוע ומטרה: ברכה ליום הולדת, ברכה ליום נישואים, ברכות על פי מזלות, ברכות הבית, ברכות העסק, ברכות לבר/בת מצווה, ברכה ליולדת, ברכה להולדת הבן, ברכה להולדת הבת, ברכה לחבר או לחברה, לברכה לסבא ולסבתא, ברכה לבעל או לאישה ועוד ועוד. מבין הברכות המוצעות ניתן לבחור ברכה קטנה, ברכה גדולה, ברכה ממגנט או ברכה מעוצבת שתשדרג כל מתנה.

פנקו את יקירכם ומכרכם על ידי בחירת המתנה המושלמת למשלוח, מתוך מגוון אפשרויות בלתי נדלה של הצעות שחנות הפרחים תלתן מאפשרת לכם. אנחנו כאן לשירותכם!

תלתן פרחים צפת

המיוחדים

משלוחים