סל קניות

אין פריטים בסל
טלפון: 1-800-33-00-44
טלפון נוסף: 04-6999705
בימים א',ב',ד',ה' בין השעות 8:00-20:00
בימים ג',ו' בין השעות 8:00-16:00
רחוב ירושלים 79 (מדרחוב) צפת


אז מהי הדרך היצירתית להפתיע במשלוח של זר פרחים ייחודי? סידורי הפרחים!!!

סידורי פרחים הם הדרך המשודרגת לבצע משלוח מיוחד, לא רגיל, כזה שימשוך את מלוא תשומת הלב של המקבל אותו ושל הרואים אותו. סידור פרחים לבית, למשרד, כמתנה ליולדת, כהפתעה בבית המלון או הצימר, כמתנה ליום הולדת, יום נישואים או כל מטרה אחרת, יהפוך את מלאכת שליחת זר הפרחים למתנה מדהימה, כובשת ומשודרגת.

אז מהוא בעצם סידור הפרחים? צוות שוזרים מקצועי, מוכשר ומיומן של חנות הפרחים תלתן מציע לשזור עבורכם פרחים בתוך כל כלי שיבחר על ידכם לרבות: אגרטל, כלי חרס, סלסלה, כלי זכוכית, כלי ממתכת ועוד. בסידור הפרחים ניתן לשלב שוקולדים, בלונים, דובים, יין, כלי בית ומטבח, לבבות, ברכה ועוד.

מלאכת העיצוב ושזירת הפרחים היא ייחודית ומאפשרת סגנון מסוים לכל סידור. הסגנונות יכללו שזירה קלאסית, שזירה מודרנית, שזירה אקזוטית ושזירה משולבת. לכל אחד מהם יש את היכולת להיות מותאם באופן מלא לאירוע ולמטרה שלשמה נשלח סידור הפרחים. מיומנות מקצועית נדרשת, תוך יצירתיות, ייחודיות, אלגנטיות ויוקרה יוצרים את העיצוב המושלם של סידור פרחים שלא נראה כמותו לעולם.

סידור פרחים שצוות חנות הפרחים תלתן יעצב עבורכם ישדרג כל משלוח ומטרה למשהו יוקרתי ומיוחד. הצבת סידור פרחים במרכז שולחן של אירוע חתונה, אירוסין, וורט, יום הולדת, יום נישואים, בית מלון, קבלת פנים, בת מצווה, בר מצווה, ברית, בריתה, באולם או גן אירועים, ואפילו לכבוד השבת, יהפוך את החלל למשודרג, יוקרתי, מרהיב, חמים ומיוחד.

חנות הפרחים תלתן מציעה לכם קטגוריה מרהיבה של עיצובי סידורי פרחים שהצוות המקצועי אמון על הכנתם ומיומן לבצעם. כמו כן, תוכלו לבחור את הגודל הרצוי דרך אתר הבית של תלתן, את סוג הפרחים, סוג הכלי וצבעי הסידור בהתאמה כמובן, למטרת המשלוח, לרצון, לחזון ולאירוע השמחה. התרשמו כעת משלל העיצובים של סידורי הפרחים תחת קטגוריה זו באתר ובחרו את הסידור המושלם לאירוע שלכם.

תלתן פרחים צפת

המיוחדים

משלוחים