סל קניות

אין פריטים בסל
טלפון: 1-800-33-00-44
טלפון נוסף: 04-6999705
בימים א',ב',ד',ה' בין השעות 8:00-20:00
בימים ג',ו' בין השעות 8:00-16:00
רחוב ירושלים 79 (מדרחוב) צפת


מחפשים מתנה לחג? חנות הפרחים תלתן מציעה עבורכם מגוון אפשרויות למשלוחים מרהיבים לחגי ישראל. כאשר מגיע חג, אנו תמיד רוצים לשמח את יקירנו, לכבד את הורינו, להוקיר לעובדינו, לשמח ולרגש את בן או בת הזוג שלנו, לומר תודה וחג שמח לבוס, למכר, לשכן, למשפחה שמארחת אותנו לחג ועוד.

חנות הפרחים תלתן, מציעה מתנות לכל חג באשר הוא. ראש השנה מגיע, חג סוכות, חג הפסח, חג השבועות, חג מתן תורה, חג החנוכה, ט"ו באב, יום האישה הבינלאומי וכדומה, הם מועדים לשמחה שתמיד כיף לשלוח בערב החג מתנה.

אז מה כדאי לשלוח? אנו, צוות חנות הפרחים המקצועי של תלתן, יציע עבורכם מתנה לכל חג ובהתאם לנמען שאליו נשלחת המתנה. החנות מציעה מגוון של זרי פרחים לחג, סידורי פרחים לחג, סידורי משי לחג, סלסלאות משולבות עם שוקולדים, כלי מטבח, בר יין משולב עם יינות מובחרים, שוקולדים בהכשר הבד"ץ ותוצרת חוץ, עציצים פורחים, עציצים ירוקים בשילוב עם כד, מתנות לבית כגון: כדים, שעוני קיר, כלי מטבח, פמוטים, מוביילים ועוד.

כשתרצו לשלוח למשפחה המארחת אתכם לחג את המתנה, בצעו את המשלוח המיועד אליהם, תוך שאתם מבטיחים לכם את המתנה הרצויה אף מספר ימים בטרם החג, למען מגוון גדול ככל הניתן של אפשרויות שיוצעו לכם על ידי צוות הטלפניות המקצועי במחלקת הזמנות.

השליחים מבצעים את המשלוחים של המתנות לחג, בבטחה, במהירות, תוך ההפתעה המושלמת לכל אדם שאליו תשלחו את המתנה. אין מראה יותר מרגש מהבעת הפנים של האדם המקבל את המתנה לחג, עם ברכה והקדשה ייחודית במינה.

לפני כל חג, ערכו רשימה! חישבו את מי אתם רוצים לכבד, לומר תודה, לרגש ולשמח בערב החג, עם מתנה ייחודית, מרהיבה ומדהימה ואנו, נגשים עבורכם את הבקשה ונכין את המתנה המושלמת עבור כל נמען.

תלתן פרחים צפת

המיוחדים

משלוחים