סל קניות

אין פריטים בסל
טלפון: 1-800-33-00-44
טלפון נוסף: 04-6999705
בימים א',ב',ד',ה' בין השעות 8:00-20:00
בימים ג',ו' בין השעות 8:00-16:00
רחוב ירושלים 79 (מדרחוב) צפת


אחד הרגעים היפים ביותר בחיינו הוא הולדתו של רך חדש לעולם. היולדת, העשויה להיות אחות, חברה, רעייה, בת, כלה ואפילו מכרה מהעבודה, מחכה ומצפה ליום זה במשך תשעה חודשים ארוכים. הדרך הטובה ביותר לשמוח בשמחתם של הורי הרך הנולד, היא על ידי שליחת מתנה ליולדת הכולל מגוון רחב של אפשרויות: זר פרחים מרהיב,  סידור פרחים באגרטל, בלונים להולדת הבן או הבת, זר מתוק ועוד ועוד...

חנות הפרחים "תלתן" בצפת מציעה מגוון רחב של מתנות ליולדת בכלל ולרך הנולד בפרט הכוללים: זרי פרחים חיים, סידורי פרחים יבשים, זרים מתוקים, בלונים להולדת הבן והבת, דובים בשלל גוונים וגדלים, שוקולדים מובחרים תוצרת בלגיה ושוקולדים בהכשרת הבד"ץ, ביגוד לרך הנולד גם לבן וגם לבת, סידורי סלסלה משולבים ליולדת ולרך הנולד ועוד שפע של מתנות מרהיבות ומפתיעות ליולדת ולרך הנולד.

כל המעוניין להפתיע את היולדת טרם הגעתו אל חדר הלידה, יוכל לעשות זאת ולבצע הזמנה שתגיע במהרה ליולדת ולמשפחתה באמצעות "תלתן", חנות הפרחים המובילה בצפת, שמבצעת משלוחים של מתנות ליולדת ומתנות לרך הנולד לבית החולים זיו בצפת ולכל יולדת שמתגוררת באזור צפת והסביבה.

בתלתן, חנות הפרחים המובילה בצפת, תמצאו מגוון רחב של מתנות וסידורי פרחים לרגעים המתוקים של החיים. את ההזמנה ליולדת ניתן לבצע באמצעות שיחת חינם לצוות המקצועי והאדיב של "תלתן", אשר עומד לרשותך בכל עת. הצוות המיומן יוכל להציע עבורך מגוון רחב של מתנות ליולדת שאת רובם ניתן לראות ולבחור באתר האינטרנט של תלתן ועוד הצעות מיוחדות ומפתיעות במיוחד עבור היולדת.

שליחת המתנה ליולדת, אשר מקבלת את המתנה המרהיבה לאחר הלידה שעברה, מחזקת, מעודדת ומשמחת, מכניסה אור לחדרה ברגעים הראשונים שלאחר הולדת הבן /הבת או התאומים. לך, יש את הזכות לגרום אושר ושמחה, חיוך ואהבה, ליולדת ולמשפחתה החדשה והמתרחבת והעיקר שיהיה בשעה טובה ומוצלחת, "בסימן טוב ומזל טוב".

תלתן פרחים צפת

המיוחדים

משלוחים